ROWERY-SERWIS-AKCESORIA
Przygotowanie roweruSERWIS PRZED SPRZEDAŻĄ


Właściwa eksploatacja roweru, jego bezawaryjność i trwałość w dużej mierze zależy od tego, czy zostanie on właściwie złożony. Nie chodzi tu tylko o samo dokręcenie elementów – to przecież dzieje się już w fabryce. Sprawa przygotowania roweru do eksploatacji jest nieco bardziej skomplikowana i obejmuje takie czynności jak regulacje napędu czy hamulców, sprawdzenie naciągu szprych, właściwe dokręcenie i ustawienie elementów demontowanych na czas transportu. Dopiero po przejściu takiej procedury nowy rower nadaje się do tego, aby wyruszyć nim w drogę.


Pierwszy przeglądSERWIS GWARANCYJNYZgodnie z zapisem jaki można znaleźć w karcie gwarancyjnej rowerów Kross w ciągu 60 dni od zakupu roweru powinniśmy dokonać pierwszego przeglądu. To czynność niezależna od przygotowania do jazdy przy sprzedaży. Pierwsze kilometry są niezwykle ważne – w ich czasie elementy osprzętu i wyposażenie roweru docierają się i układają. W związku z tym mogą po czasie wymagać korekty ustawień – np. poprawy naciągów linek czy szprych.

Obecnie jesteśmy dealerem rowerów firmy KROSS i UNIBIKE zapewniając Państwu pełny asortyment rowerów, części i akcesorii oraz autoryzowany serwis.


Prowadzimy serwis pogwarancyjny oraz naprawy rowerów nie zakupionych w naszym sklepie.
Doradzimy i pomożemyNAPRAWA i MODERNIZACJA
606-370-251

18 443-54-70


krzysztof_bugara@wp.pl


pl. gen.Henryka Dąbrowskigo 4,

Nowy Sącz, 33-300Nie prowadzimy sprzedaży internetowej, wszystkie zamieszczone modele rowerów oraz ceny są przedstawione w/g stanu sklepu stacjonarnego
znajdującego się w galerii" Arkadia" przy placu gen. Henryka Dąbrowskiego w Nowym Sączu.

Stacjonarny sklep rowerowy K-Bike - Nowy Sącz